scroll arrow

EDYCJA ONLINE

plakat, grafika, malarstwo, ilustracja,

książka, fotografia, design

Targi NÓWKA SZTUKA ONLINE to wyjątkowa platforma w Internecie, która daje Wam możliwość bezpośredniego kontaktu z wyselekcjonowanymi artystami.

W dniach 28-29 zapraszamy też na wywiady LIVE z twórcami na Facebooku!

Będziecie mogli skontaktować się z Artystami dzięki bezpośrednim adresom mailowym, przez Facebooka, Instagrama, wideo rozmowę na żywo lub jeśli tak wolicie – odwiedziny w pracowni.

Przybliżamy Wam sylwetki Twórców, wierząc, że jeśli lepiej ich poznacie, zobaczycie gdzie i jak pracują ułatwi to zrozumienie ich twórczości.

A w czasie Targów – zakupy online bez prowizji  z opcją KUP TERAZ z możliwością bezpiecznych i szybkich płatności.

W weekend 28-29 listopada 2020 r. odbędzie się trzecia edycja spotkania artystów i dizajnerów on-line – wydarzenia skierowanego do twórców, koneserów sztuki i designu, miłośników oryginalnych dzieł i poszukiwaczy talentów. Będzie to okazja zakupu niebanalnych i wyselekcjonowanych przez specjalistów prac bez prowizji, prosto od autorów.

Wyjątkowość Krakowa bez wątpienia wiąże się z jego osobliwym, artystycznym charakterem – od pokoleń stanowi ostoję artystów, mieści wiele wpływowych instytucji oraz jest miejscem znaczących wydarzeń kulturalnych, które przyciągają ludzi z kraju i świata. Wśród nich zdecydowanie godne zwrócenia szczególnej uwagi jest „Nówka Sztuka” – impreza, która odbędzie się w tym roku on-line.

Impreza jest jedynym w swoim rodzaju eventem wspierającym twórczość młodego pokolenia. Powstał z oddolnej inicjatywy środowiska akademickiego z całej Polski i odbywa się w ramach miejskiego festiwalu „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”, organizowanego przez Wydział Kultury UMK pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

Sztuki piękne oraz plakat, dizajn, ilustracja i projektowanie graficzne, sztuka tatuażu – to nie jedyne dziedziny twórczości, z którymi można się spotkać podczas „Nówki Sztuki”, dedykowanej zarówno autorom jak i potencjalnym odbiorcom.

Jednak „Nówka Sztuka” zawiera nie tylko aspekt wystawienniczy. Dla młodych artystów i dizajnerów stojących u progu kariery, jest to niezwykła okazja do wypromowania się, zdobycia nowego doświadczenia oraz wiedzy jak się wystawiać i (dobrze) sprzedawać. Podczas dwóch dni trwania „Nówki Sztuki” uczestnicy mogą wziąć udział w różnorodnych wydarzeniach towarzyszących, takich jak przegląd i konsultacja portfolio z uznanymi przedstawicielami środowiska twórczego, warsztaty mistrzowskie, prelekcje cenionych autorytetów, a także mają sposobność do przysłuchania się opinii ekspertów na różne tematy w trakcie zorganizowanych debat.

Niech żyje sztuka!

Organizator: Fundacja Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Współorganizator: Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Partnerzy: Dydo Poster Gallery, F.A.I.T.

Produkcja: One Production

Partner w realizacji sprzedaży: Rzeczy Same